Oferta Kulinarna

Zdjęć nie da się zjeść.

A szkoda, tak smakowicie się prezentują…

Wszyscy jesteśmy konsumentami. W dużej mierze sugerujemy się ‘efektem końcowym’. Przeglądając podręczniki czy książki kulinarne, robiąc codzienne zakupy, chcąc zrobić wystawną kolację, czy podać ładnie obiad zawsze szuka się inspiracji w zdjęciach.

Każde zdjęcie to inna historia z innymi wartościami, z innym przekazem.

Moim zadaniem jest wyeksponowanie maksymalnie wszelkich szczegółów wpływających na całość tak, aby nie przejść obojętnie obok fotografii. Ma ona na celu zatrzymanie widza na dłużej, zachęcenia do zamyślenia i przemyślenia tego co na niej się znajduje. 


„Ważne, by to, co pysznie prezentuje się w trakcie serwisu równie pięknie oddać na fotografii. Tak, by od samego spojrzenia konsument został zaintrygowany i nabrał apetytu na skosztowanie wszystkich dań z a’la carte.”

 

Decydując się na naszą usługę zyskacie Państwo:

 • profesjonalne zdjęcia, które skutecznie wpływają na emocje

 • szansę na zwiększenie zainteresowania klientów Państwa ofertą

 • możliwość kreowania pozytywnego wizerunku marki

 • zdjęcia, które użytkownicy internetu z przyjemnością będą oglądać i do nich powracać

 • profesjonalnego partnera biznesowego, na którego pomoc zawsze można liczyć

 

                   Jedzenie to najmocniejsza sieć łącząca ludzi na świecie!

Oferta Produktowa

Począwszy od prostych zdjęć typu packshot, które mają na celu zachęcić do kupna, jednocześnie odzwierciedlać przedmiot oraz przedstawić go w atrakcyjny sposób, a kończąc na skomplikowanych zdjęciach reklamowych wymagających wielogodzinnej pracy w studio, a następnie wielu godzin postprodukcji. 

Niezależnie od branży w jakiej dana firma działa, fotografia produktowa jest jednym z najważniejszych elementów pod względem marketingowym. Odpowiednia prezentacja, stylizacja, cechy charakterystyczne, struktura, odwzorowanie barw w ogromnej mierze wpływa na zainteresowanie klienta, a  tym samym na sprzedaż. Wysokiej jakości zdjęcia produktowe są kluczem do sukcesu.

W głównej mierze, jesteśmy wzrokowcami, a w obecnej erze obrazu reagujemy najbardziej na to co widzimy. Jedno dobre zdjęcie potrafi wyrazić o wiele więcej niż sam opis poszczególnych zalet. 

 

W zakres usług wchodzi:

 • Fotografia bez stylizacji, na jednolitym tle z pełną postprodukcją tzw. Packshot

 • Fotografia reklamowa - Pełna aranżacja sesji zgodnie z profilem klienta i jego oczekiwaniami z postprodukcją. Odpowiadam bezpośrednio na brief, a także proponuję autorskie rozwiązania bazujące na moim doświadczeniu i aktualnych trendach

 • Postprodukcja- graficzna obróbka zdjęcia

 

 Mój doświadczony zespół przygotuje dla Państwa, ofertę którą w ramach budżetu pozwoli na osiągnięcie najlepszych rezultatów

Na co kładziony jest największy nacisk?

 • WYSOKA JAKOŚĆ I ZAWSZE WIERNE KOLORY

Wysoka jakość zdjęć to ścisły i skoncentrowany punkt. Indywidualnie dobrane oświetlenie tak, aby jak najlepiej zaprezentować fotografowane przedmioty.

Profesjonalny retusz fotografii.

Odwzorowanie kolorów i tonów bywa dość problematyczne, dlatego stawiane jest na bardzo wysokim poziomie i objęte szczególną uwagą. 

 

 • SZYBKOŚĆ I TERMINOWOŚĆ

Terminy - Czy to złożone, pracochłonne zdjęcia, czy skromniejsze, jednoosiowe, czas realizacji nie przekracza czasu ustalonego z os. zamawiającą. 

 

 • ŚWIETNA OBSŁUGA KLIENTA

Sprawny i szybki kontakt, dokładnie ustalone oczekiwania, wszystko by sprostać klientom. 

Na telefony odpowiadamy niezwłocznie, na maile w ciągu 24 godzin.

 

 • MOBILNOŚĆ PRACY

Współpraca zdalna, oszczędzasz Twój czas,

Wysyłasz produkty, zespół studia wykonuje zdjęcia, które udostępniane są na prywatnym serwerze. Możesz je pobrać w dogodnym dla siebie momencie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez oczekiwania na kuriera z płytami DVD.

 

 • NAJLEPSZY SPRZĘT , NAJLEPSZE PROGRAMY GRAFICZNE

W trosce o jakość wykonywanych przez nas zdjęć używamy najwyższej klasy sprzętu firmy Nikon, Fomei, Eizo, Razer, Wacom, Adobe